Alışveriş Sepetim
32,97
35,923

Elektrikli Dijital Saatlerin Ayar Tuşları Nelerdir, Nasıl Kullanılır?

Dijital saatlerde "SET", "UP" ve "DOWN" tuşları, saatin ayarlanması ve zamanın düzenlenmesi için kullanılan kontrollerdir. İşlevleri aşağıdaki gibidir:
  • SET (Ayar) Tuşu Hafıza almak, onay içindir.
  • UP (Yukarı) Tuşu Arttırma
  • DOWN (Aşağı) Tuşu Azaltma
MODE Tuşu bazı saat modeline bağlıdır. Örneğin bu tuş, saatin farklı modları arasında geçiş yapmanıza olanak tanır. Saat ayarı, Alarm ayarı, Kronometre Ayarı, Sensör Ayarı, Işık (Parlaklık) Ayarı veya diğer özellikler gibi farklı modlar arasında geçiş yapmak için kullanılır.

Set (Ayar) Tuşu: Bu düğme, saati ayarlama moduna geçirmek veya belirli bir özelliği ayarlamak için kullanılır. Örneğin, saat ayar moduna geçmek için genellikle "SET" düğmesine bir süre basılı tutmanız gerekir. Ardından, saat, dakika, tarih veya alarm gibi özellikleri ayarlamak için "SET" düğmesini kullanabilirsiniz.

Up (Yukarı) Tuşu: Bu düğme, saat veya diğer özelliklerdeki değeri artırmak için kullanılır. Örneğin, saat ayar modundayken saat değerini artırmak için "UP" düğmesine basabilirsiniz.

Down (Aşağı) Tuşu: Bu düğme, saat veya diğer özelliklerdeki değeri azaltmak için kullanılır. Örneğin, saat ayar modundayken saat değerini azaltmak için "DOWN" düğmesine basabilirsiniz.

Her saat modeli farklı olabilir, bu nedenle kullanım kılavuzunu kontrol etmek her zaman en iyisidir. Kullanım kılavuzu, saatinizin özel özellikleri ve ayarları hakkında ayrıntılı talimatlar sağlar. Bu talimatları takip ederek saat ayarını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hafıza Koruma Özelliği Nedir?
"Hafıza Koruma" özelliği, bir cihazın belirli ayarlarını veya bilgilerini elektrik kesintisi veya güç kaybı gibi durumlarda koruyan bir özelliktir. Bu özellik, kullanıcının cihazın ayarlarını veya bilgilerini yeniden ayarlamak zorunda kalmadan, güç yeniden sağlandığında kaldığı yerden devam etmesini sağlar.
Böylece tüm elektrikli Eastar ve Enarose dijital saatlerimiz ''hafıza koruma'' özelliğine sahiptir.

Modellerimiz
Enarose Elektrikli Dijital Duvar Saati New E2158 
Enarose Elektrikli Dijital Duvar Saati E2158 
Enarose 3D Led Kırmızı Renk Dijital Duvar Saati E2159 
Enarose Şarjlı Sese Duyarlı Masa Saati E906
Enarose Elektrikli Hafıza Korumalı Dijital New E052

Saate Dair Her Şey
Adil Saatçilik

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.